O nás

Jsme parta nadšenců, kteří mají to štěstí v životě, že mají koníček jako své zaměstnání.

WOODKA je výsledkem naší touhy po dokonalosti a více jak 7letého vývoje a zkušeností s vlastní výrobou a provozem. Vyzkoušeli jsme mnoho variant, materiálů, než jsme došli k našemu finálnímu produktu. Díky tomuto procesu se nám podařilo vyvinout skutečně do detailu promyšlený modulární systém tiny housu. WOODKY sami vyrábíme v naší moderní hale, veškeré použité materiály a kvalitní řemeslné zpracování s důrazem na každý detail nám dávají jistotu, že Vám bude WOODKA dlouhodobě a úspěšně sloužit, proto neváháme a poskytujeme všem zákazníkům 5letou záruku na veškeré konstrukční prvky.

Toto je náš tým, který je Vám kdykoli k dispozici:

Tomáš

projekce & výroba

+420 775 946 880

Radim

prodej & marketing

+420 724 621 321

Martin

technologie & výroba

+420 733 791 469

Roman

Výroba

+420 606 769 781

Vašek

Výroba

+420 731 956 567

WOODKU Vám vyrobíme na klíč podle Vašich preferencí, poté ji stačí jednoduše umístit na Váš pozemek. Budete-li chtít místo kdykoli změnit, tak je to možné okamžitě, na to jsme WOODKU konstruovali.

WOODKA je připravená oslnit designem i funkčností, protože jsme ji promýšleli do posledního šroubku, tak účelně, že plně nahradí byt o velikosti 2+kk.

WOODKA je soběstačná díky energetickému systému: hi-tech baterie, nádrž na vodu, filtry, spalovací záchod, klimatizace a plynové vytápění, to vše Vám zajistí pohodlí plnohodnotného domova za minimální náklady.

Stáhněte si náš e-book

Stáhněte si náš e-book

Získejte zdarma náš ucelený průvodce pro ty, kteří chtějí začít s investicí do Woodky, být soběstační a vydělávat na jejím pronájmu.

Email byl úspěšně zaznamenán.